ZAKOŃCZENIE ROKU 2017/2018 W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

W czwartek 21.06.2018 r. w naszej szkole  odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego oddziału przedszkolnego z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek. Pod czujnym okiem wychowawczyń przedszkolaki przygotowywały prezentację swoich umiejętności - a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Starszaki śpiewały piosenki i  mówiły wiersze, maluchy zaprezentowały  swoje dwie  ulubione piosenki „Lisek łakomczuszek’’  i „Umyj ręce” ,  oraz wierszyk „Mam cztery latka , cztery i pół”

Pani dyrektor  złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach.

Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe  i upominki.

Katarzyna Nowosielska