Apel na zakończenie roku szkolnego

W czwartek, 21 czerwca podczas apelu podsumowującego rok szkolny 2017/2018 zostały wręczone nagrody za konkursy, które odbyły się w ostatnim czasie.

W klasach I-III przez cały rok szkolny uczniowie zbierali punkty za aktywność. Zostały wyróżnione następujące osoby:

klasa I:                                                                                      klasa II:

1. Hubert Wawrzyńczak                                                  1. Bartosz Łaszkiewicz

2. Daniel Templer                                                             2. Amelia Mazurowska

3. Oliwia Waroczyk                                                           3. Sandra Dobies

klasa IIIa:                                                                               klasa IIIb:

1. Zuzanna Krywald                                                        1. Dominika Krzemińska

2. Nina Bortnowska                                                       2. Urszula Szubarczyk

3. Kamil i Szymon Kencz                                                 3. Rafał Rybka

W gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły” brało udział 6 uczniów naszej szkoły. I miejsce w konkursie otrzymał Jakub Bajer z klasy II. Wyróżnienia otrzymały uczennice z klasy IIIa- Zuzanna Krywald i Izabela Grzybowska. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody za udział.

Grupa uczniów z klas I-III wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Zuch Roczny z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Przez cały rok szkolny uczniowie klas IV-VII mierzyli się z dyktandami- w ramach konkursu ortograficznego. Laureatom wręczono nagrody:

I m.-  Julia Drążkowska  kl. VI

Jakub Wojszwiłło  kl. V

II m.- Angelika Dobies  kl. V

III m.  Kinga Juwko  kl. V

W maju przeprowadzono Ogólnopolskie Dyktando Szkolne zorganizowane przez Centrum Edukacji Szkolnej. W tym konkursie nasze uczennice odniosły spore sukcesy i otrzymały wyróżnienia:

1. Dominika Krzemińska- IX m.

2. Urszula Szubarczyk- IX m.

3. Zuzanna Krywald- XI m.

4. Wiktoria Gawryjołek- XII m.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach w nowym roku szkolnym.

Wiesława Olejniczak

Iwona Ostoja- Ostaszewska