Wycieczka Kotlina Kłodzka - Praga

W dniach od 4 do 7 czerwca uczniowie klasy VII razem z kolegami i koleżankami  z zaprzyjaźnionej szkoły w Łebieńskiej Hucie wspólnie podróżowali. Zwiedzili piękny Wrocław, gdzie podziwiali nie tylko zabytki, ale też spotkali krasnoludki oraz obejrzeli słynną Panoramę Racławicką.  W czeskim Aderspach odwiedzili Skalne Miasto, a następnie wędrowali po polskich Błędnych Skałach. Mieli okazję zobaczyć unikatową Kaplicę Czaszek w Czermnej koło Kudowy Zdroju. Kolejnym punktem programu była Praga. Ostatniego dnia zwiedzili Twierdzę Kłodzką i emocjonujący Labirynt. Po czterech dniach wędrówki zadowoleni i bogatsi o niezapomniane wrażenia wrócili do Wiślinki.

M. Lont- Wasielewska