semestr II
Uczniowie wyróżniający się:
Klasa I a Magdalena Acela Patrycja Boniewicz Miłosz Dworak Marta Hrynkiewicz Hanna Kaszewska Julia Mazurowska Damian Lipka Maciej Łaski Rozalia Rochoń Roksana Tomczak Paulina Zawada |
Klasa I b Lena Balewska Adrian Bogucki Natalia Bruszewska Klaudia Damaszk Amelia Jażdżewska Szymon Matczak Wiktoria Mejer Martyna Złotowska |
Klasa II a Angelika Dobies Norbert Gorczyński Kinga Juwko Julia Łojko Olivier Poroś Mikołaj Szczyglewski Igor Zaręba Urszula Zbroińska |
Klasa II b Izabela Banaszewska Paweł Frej Emilia Hodun Wiktoria Klajbor Agata Migowska Maciej Wiśniewski |
Klasa III a Nikola Gorczyńska Oliwier Hrynkiewicz Marika Ossowska
|
Klasa III b Julia Drążkowska |
Klasa IV
Oliwia Boniewicz – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre
Oliwia Gadomska - średnia 4,82 - zachowanie bardzo dobre
Wiktoria Gawryjołek - średnia 5,36 - zachowanie wzorowe
Marta Karwaszewska – srednia 4,82 – zachowanie bardzo dobre
Małgorzata Koss – średnia 4,82 - zachowanie bardzo dobre
Aleksandra Ochremuk - średnia 5,27 - zachowanie wzorowe
Adriana Rochoń - średnia 4,91 - zachowanie bardzo dobre
Klasa V a
Kacper Kociniewski - średnia 5,00 - zachowanie bardzo dobre
Zuzanna Ostrajch – średnia 5,09 – zachowanie wzorowe
Jakub Walecki – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre
Paula Witkowska – średnia 5,27 – zachowanie wzorowe
Klasa V b
Sebastian Anioł – średnia 5,18 – zachowanie wzorowe
Jakub Brzezicki - średnia 5,45 - zachowanie wzorowe
Miłosz Enerlich – średnia 5,45 – zachowanie wzorowe
Oliwia Maszota – średnia 5,00 – zachowanie wzorowe
Weronika Reiter – średnia 5,35 – zachowanie wzorowe
Klasa VI
Natalia Badocha – średnia 4,91 – zachowanie wzorowe
Oliwia Brzozowska – średnia 5,09 – zachowanie wzorowe
Katarzyna Gasińska – średnia 5,27 – zachowanie wzorowe
Izabela Lelakowska – średnia 4,91 – zachowanie wzorowe
Julia Migowska – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre
Amelia Pankiewicz – średnia 5,0 – zachowanie bardzo dobre
Natalia Piasecka – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre
Paulina Żółtowska – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre
Stypendium sportowe otrzymały:
Aleksandra Ochremuk klasa IV
Zuzanna Ostrajch klasa V a
Paula Witkowska klasa V a
Wiktoria Jackiewicz klasa VI
Izabela Lelakowska klasa VI
Samanta Mejer klasa VI
Natalia Piasecka klasa VI
Paulina Zółtowska klasa VI